مبل شویی غرب تهران

مبل شویی غرب تهران با پاک مبل :

مبل شویی غرب تهران با سریعترین زمان و بهترین کیفیت

پاک مبل ارائه دهنده انواع سرویسهای خشکشویی مبل در تهران با تعیین اکیپ تخصصی جهت مناطق غرب تهران انجام این خدمات مبل شویی در غرب تهران را به صورت تخصصی و در کوتاه ترین زمان در محله های غرب تهران ارائه می دهد .

غرب تهران یکی از مناطق پرجمعیت و مهم تهران است که دارای امکانات خوب و آب هوای بسیار فرح بخشی است و همین امر سبب گردیده تا تعداد زیادی از همشهریان ما غرب تهران را برای زندگی انتخاب نمایند . در اینجا می خواهم محورهای تخصصی اعزام نیرو در منطقه غرب تهران را به اطلاع عزیزان برسانم .

مبل شویی در پونک : ارائه خدمات مبلشویی در پونک شامل محله های شهرک غرب ، حصارک ، باغ فیض ، خیابان سیمون بولیوار ، محله چهار دیوار ، محله مراد آباد ، ساکنین اطراف بزرگراه همت و بزرگراه ستاری است .

مبل شویی در خیابان ستارخان :  در گذشته نام خیابان ستار خان ،  خیابان تاج بوده است . این خیابان به نام سردار ملی جنبش مشروطیت ( ستار خان ) به این نام مزین شده است . اکیپ های مبلشویی که در خیابان ستار خان اقدام به ارائه خدمت می کنند در محدوده خیابان خسرو ، پل ستارخان ، بزرگراه یادگار امام (ره) ، سه راه تهران ویلا ، خیابان باقر خان ، میدان توحید که نام قدیمش میدان کندی بوده است ، اقدام به ارائه خدمت می کنند .

مبل شویی در صادقیه : خیابان صادقیه در قدیم خیابان آریا شهر نام داشت . خدمات مبلشویی در خیابان صادقیه در محدوده محله های صادقیه ، صادقیه شمالی ، ارمکان ، بلوار فردوس ، ساکین حوالی بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمد علی جناح انجام می پذیرد .

مبل شویی در جنت آباد : ارائه خدمات شستشوی مبلمان در محله جنب آباد شامل مناطقی همچون شهران ، ساکنین اطراف بزرگراه آبشناسان ، بزرگراه همت ، خیابان چهار باغ ، خیابان 35 متری لاله و خیابان های 20 و 35 متری گلستان می باشد .

مبل شویی در شهر زیبا : خدمات مبلشویی که در شهر زیبا انحام می شود در محودوه بوستان جونمردان ، خیابان تعاون ، خیابان آلاله ، خیابان سرو ، خیابان نیلوفر ، خیابان عالت ، شربیانی ، کیهان ، شهرک اندیشه ، دهکده المپیک ، ساکنین حوالی بزرگراه حکیم شرق و بزرگراه آسیا ( باکری ) انجام می شود .

مبل شویی در شهران : نام قدیم شهران ( آب پیک ) بوده است و ساکنین این منطقه که شامل ساکنین حوالی بزرگراه پارس ( آبشناسان ) ، بزرگراه شهید باکری ، ده کن ، جاده امامزاده داوود می باشند می توانند از خدمات مبل شویی پاک مبل بهرمند شوند .

مبل شویی در گیشا : در منطقه گیشا نیز ساکنین حوالی بزرگراه چمران ، اتوبان پارک وی ، بزرگراه شیخ فضل الله نوری و بزرگراه آزادگان می توانند با یک تماس جهت انجام خدمات مبل شویی از خدمات ما بهرمند شوند .

مبل شویی در چیتگر : چیتگر نیز در غرب تهران قرار دارد و جزو مناطق جنگلی و خوش آب و هوای تهران است . وجود دریاچه بسیار زیبای خلیج فارس سبب ساختمان سازی های فراوان و هجوم جمعیت به این منطقه گردیده است . پاک مبل خدمات خود را در شهرک سروآباد ، پیکان شهر ، خرگوش دره ، ساکنین حوالی بزرگراه همدانی و آزادگان در این منطقه ارائه می دهد .

مبل شویی شهرک اکباتان : شهرک اکباتان یکی از محله های قدیمی و بسیار زیبای تهران است که در مجاورت اتوبان تهران کرج واقع شده است . مناطق تحت پوشش شهرک اکباتان جهت خدمات مبل شویی غرب تهران در شهرک اکباتان شامل کوی بیمه ، شهرک آپادانا ، ساکنین و شرکتهای حوالی اتوبان تهران کرج و بزرگراه شهید لشگری است .

مبل شویی در تهرانسر : تهرانسر یکی منطقه جدید و شیک است که در زمان قدیم پر از باغ توت بوده است . این منطقه دارای آب و هوای بسیار مطبوعی است . پاک مبل خدمات مبلشویی خود را برای ساکنین تهرانسر در محله شهرک آزادی ، بزرگراه فتح ، محله شهرک آسامان ، محله شهرک استقلال ، خیابان خسروپرویز ارائه می دهد .

مبل شویی در حصارک : حصارک از محله های قدیمی تهران است و شامل محله های کیگا ، سولقان و مراد آباد می باشد . ساکنین این مناطق هم می توانند جهت انجام خدمات خشک شویی مبلمان منازلشان با پاک مبل تماس حاصل بفرمایند .

مبل شویی در آزادی : خیابان آزادی یا خیابان آیزنهاور سابق یکی از مناطقی است که پاک مبل خدمات شستشوی مبل را در این منطقه ارائه می هد می دهد . میدان آزادی ، خیابان جیحون ، خیابان کارون و خیابان آذربایجان خیابانهای اصلی این منطقه است .

مبل شویی در کوی فردوس یا شهرک فردوس : کوی فردوس در واقع یکی از مناطق جنوب غربی تهران است که دارای منطقه تقریباً وسیعی است . اکیپ اجرایی این منطقه تمام خیابانهای امام زمان (عج) ، خیابان فردوس ( شهید بیگلو ) ، شهیدان اسماعیلی ( خاکزاد ) ، 14 معصوم ( حسینی )  را تحت پوشش قرار می دهند .

مبل شویی در کن : شامل ارائه خدمات شستشوی مبلمان در گرمدره ، ورد آورد ، قلعه حسن خان ( شهر قدس) ، اسماعیل آباد ، فرحزاد ، امام زاده داوود ، نهر فیروز بهرام و مهر آباد است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
28 − 10 =


0/5 ( 0 نظر )