شستن مبل با دستگاه

 شستن مبل با دستگاه بهتره یا مبل شویی دستی ؟

شستن مبل با دستگاه یا با دست ، مسئله این است !

شستشوی مبل ها خیلی با شتشوی پارچه ، لباس و پرده متفاوته . شما می تونین با یه شیلنگ آب و شوینده های خونگی به جون مبلمان خونتون بیفتین و بشورینش ، اما این کار آسیبهای خیلی جدی به مبلمان خونتون وارد میکنه و یه جاهایی کاملاً تخریبش میکنه . درسته که تمیزی مبلمان منزل خیلی مهمه اما این دلیل نمیشه که با روشهای غیر اصولی مبلمانتونو خراب کنین .

اما روش اصولی تر و ایمن تری برای این کار وجود داره که نه تنها کیفیت و سلامت مبلتونو تضمین میکنه ، بلکه با هزینه خیلی کم می تونین همه کثیفیا رو از درون پارچه مبلتون بیرون بکشین و به طرز باور نکردنی مبلتون رو مثل روز اولش تمیز و نو کنین . سرویس مبل شویی پاک مبل با ارائه شستشوی مبل در منزل مبلمان خونتون رو به بهترین شکل می شوره و به حالت روز اولش برمی گردونه .

شستشن مبل با دستگاه مبل شویی :

در حال حاضر با پیشرفت شبکه های اجتماعی و اینترنت این آگاهی در سطح جامعه به وجود اومده که شتشوی مبل با آب زیاد کار درستی نیست و به پارچه و اسفنج مبل زیانهای جدی می رسونه . همونظور که قبلاً هم گفتیم نباید مبلا رو مثل لباس با آب و تاید شست و روش مخصوصی برای این کار وجود داره .

دستگاه مخصوص مبل شویی یک دستگاه کوچیک و قابل حمل اما پر کاربرده که همه جور پارچه ای رو می شوره و تمیز می کنه و همین مسئله باعث میشه که برای شستن مبل نیازی به جا به جایی اونا از توی خونه نباشه و همه مراحل شستشوی مبل ها از اول تا آخرش در همون محل انجام بشه .  خوبی این روش اینه که خودتون شاهد و ناظر بر کار سرویسکار شستشوی مبل هستین و در نهایت می تونین آبهای کثیف جمع آوری شده به وسیله دستگاه وکیوم رو ببینید . مطمئن باشین که از این حجم کثیفی که تو مبلتون بود ، تعجب خواهید کرد .

شستشوی مبل با دستگاه ، بهداشتیه یا نه ؟

خشک شویی مبل در منزل ! چطور ممکنه ؟ مگه بدون اب هم میشه مبلای کثیف رو شست ؟

درسته اسم  این روش خشک شویی مبله ولی به این معنی نیست که این کار بدون آب انجام میشه . در واقع آب با دمای مناسب به همراه شوینده مخصوص در محفظه دستگاه مبل شور قرار دارند که این دستگاه این مواد را به صورت کف به فرچه ای منتقل میکنه که کار شستشوی مبل رو انجام می ده . درسته که در ظاهر روی مبل آب ریخته نمیشه ولی کف شستشو خودش حامل مقداری آب هست که در نهایت توسط دستگاه وکیوم مکیده میشه و به همراه خودش تمام چرک و کثیفی مبلو خارج میکنه . بعد از این مرحله دیگه هیچ نوع میکروب ، باکتری یا قارچی تو پارچه مبل باقی نمی مونه . این روش نسبت به روش سنتی بسیار مدرنتر ، با کیفیت تر و از نظر بهداشتی کارآمد تره .

فواید شستن مبل با دستگاه چیه؟

بهترین و مفیدترین فایده شستن مبل با دستگاه اینه که این روش هیچ آسیب و خسارتی به بافت پارچه مبل و اسفنجش نمی زنه و باعث میشه که شما تو این گرونی مدت زمان خیلی بیشتری بتونین از مبلتون استفاده کنین و مجبور به تعویضش نشین . از طرف دیگه بعد بهداشتی مبله که با این روش تمام کثیفیای داخل پارچه و اسفنج مبل ازش خارج میشه وهیچ چرکی توی مبل نمی مونه .

این در صورتیه که اگه شما به شکل دستی مبلتون رو بشورین در بهترین حالت شاید فقط پارچه مبلتون یه مقدار تمیزتر بشه . ولی باکتری و قارچهای ذره بینی هنوز تو بافتش می مونه و ممکنه براتون بیماری و آلرژی ایجاد کنه . مزیت دیگه ی این روش اینه که این خدمت در منزل شما ارائه میشه و دیگه نیازی نیست هزینه های سنگین جا به جایی و حمل و نقل مبل رو به کارخونه مبل شویی بپردازین .

از جمله فواید مهم شستن مبل با دستگاه رو میشه به این صورت بیان کرد :

  1. شستن مبلمان در اسرع وقت
  2. بیشتر شدن  طول عمر مبلمان
  3. تمیزشدن عمقی مبلها بدون آب ریزی و کثیف شدن محیط
  4. ارائه خدمات در محل و عدم نیاز به جا به جایی مبل
  5. وکیوم ، آب گیری و خشک کردن مبل ها بعد از شستشو
  6. هزینه کم و کاملاً مقرون به صرفه

شستن مبل با دستگاه همون خشک شویی مبله؟

جهت شستشوی مبلمان و خشک شویی مبل از دستگاه های مخصوص مبل شویی استفاده میشه . این دستگاه ها دارای محفظه ای هست که آب و شوینده های مخصوص این کار با هم مخلوط شده و کف ایجاد شده به وسیله نیروی باد به دستگاه فرچه برقی چرخنده منتقل میشه . سرویسکار شستشوی مبل به وسیله این فرچه و کف ایجاد شده تمام سطح مبل ، نشمین و پشتی های مبل رو می شوره و این کار رو تا تمیز شدن کامل سطوح ادامه میده . داشتن تجربه و مهارت سرویسکار دراین مرحله نقش و تاثیر زیادی داره که این کار رو بادقت بالا و حساسیت لازم انجام بده . بعد از این مرحله نوبت به خارج کردن آب و کف تزریق شده به مبل می رسه که به وسیله دستگاه های مکنده بسیار قوی انجام میشه و تمام آب و کف مالیده شده به مبل خارج میشه و به همراه خودش تمام چرک و کثیفی رو حل میکنه و خارج میکنه . این آب کثیف نهایی به مخزن دستگاه وکیوم منتقل میشه ک در آخر شما می تونین ببینین که چقدر آب مکیده شده کثیف و چرک شده و چه حجمی از کثیفی از مبلتون خارج شده . پس از این مرحله مبلتون تقریباً خشکه ولی یه مقدار رطوبت توش می مونه که باید بهش زمان بدین تا تبخیر بشه و کاملاً خشک بشه .

آیا شستن مبل با دستگاه به اسفنج آسیب می رسونه؟

شستشوی مبل  در واقع شستن مبل با دستگاه هیچ آسیبی به پارچه یا اسفنج مبل نمی زنه بلکه برعکس در روش دستی همه این اتفاقا می افته . علتش هم اینه که این دستگاه ها اختصاصاً برای این کار طراحی شدن و دارای فرچه های نرم مخصوص پارچه مبل هستن . البته این نکته درسته که مهارت سرویسکار هم تاثیر گذاره و همین مسئله سبب شده تا ما به انتخاب و آموزش سرویسکاران حساسیت ویژه ای به خرج بدیم . با روش خشکشویی مبل با دستگاه هیچگونه تغییر شکل ، افتادگی و رنگ پردگی در پارچه و اسفنج مبل ایجاد نمیشه و هیچ خطری اونا رو تهدید نمی کنه .

اجرت شستن مبل با دستگاه چقدره؟

در روش مکانیزه شستشوی مبل هدر رفتن آب بسیار کمه و با توجه به افزایش طول عمر مبلمان ، این روش خیلی اقتصادی به نظر میرسه و باعث کاهش هزینه آب بهای ماهانه خواهد شد . از نظر اجرت شستن مبل یک دست مبلمان هفت نفره حداقل دستمزده ، یعنی اگر مبلهای شما کمتر از این تعداد هم باشه ، این مبلغ به عنوان مبنا محاسبه میشه . البته این برای مبلهایی هست که نشیمن و پشتی اونا جدا شدنی نیست . اگر پشتی و نشیمن جدا بشه ، شستشوی اونا یه هزینه جداگانه داره . این در مورد بالشتک ها ، کوسن ها ، پشتی ها و نشیمن های مضاعف هم صدق می کنه .

سرویس خشک شویی مبل در تهران

شستن مبل با دستگاه یکی از پرطرفدارترین خدمات ماست که از استقبال ویژه ای هم برخورداره . این خدمات به صورت همه روزه حتی در ایام تعطیل در همه محله های تهران ارائه میشه و با توجه به اینکه بیش از 80 % آب موجود در مبل کشیده میشه می تونه در تمام فصلهای سال حتی روزهای سرد زمستان انجام بشه و محدودیتی برای خشک شدن نداره . هزینه شستشوی مبلمان از قبل به مشتری اطلاع رسانی میشه و هیچگونه وجه اضافی توسط سرویسکار از مشتری دریافت نمیشه .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
46 ⁄ 23 =


0/5 ( 0 نظر )